-

FOTO Sláma FOTO Sláma

csen
Ing. Jiří Sláma

M: 777 673 997

Otevřeno dle
telefonické domluvy.

jiri@fotoslama.cz

Elektronické doklady

<-
Osvědčení EOPFoceno na úřaděJak to dopadne s fotkou od nás z ateliéruPas pro malé děti - originál foto z ateliéruPas pro malé děti - zpracované foto na pas
->

Fotky na elektronický občanský průkaz a pas

Když si přijdete odvážně požádat o pas či občanský průkaz na úřad, posadí Vás úřednice do židle a jakousi krabičkou od mýdla Vám vyrobí podobenku. To, že se na fotce nebudete podobat ani sám sobě úřad moc neřeší...

My to však bereme zásadně a zhotovíme Vám důstojnou fotku, na které si nebudete připadat jako zločinec či puberťák. Vytiskneme Vám 6 fotografií a v elektronické podobě odešleme fotografii na server Ministerstva vnitra, k čemu nás opravňuje licence.

Pro to, abyste nám uvěřili, přikládáme skutečný průkaz a variantu, jak může vypadat naším přičiněním. Zřejmě najdete malý rozdíl.

Fotky na pas pro malé děti a miminka bez stresu a obtíží!

Pokud nechcete, aby si Vaše miminka zprotivila kontakt s fotoaparátem, ale naopak se to pro ně stalo příjemným zážitkem v pohodovém prostředí ateliéru za příjemnou cenu s minimálním čekáním, přijďte k nám.

V našem ateliéru vyfotíme Vaše dítě bez stresu, fotografii zpracujeme a odešleme v elektronické formě na server Ministerstva vnitra. Váš pobyt na pasovém oddělení se tak zmenší na minimum. Zhotovení šesti kusů dokladových fotografií a odeslání elektronického záznamu Vás přijde na 150 korun.

Osvědčení

Osvědčení o absolvování školení Fotografie na elektronické občanské průkazy